Knihy

Knihy

Vítej, subjekte,
zde najdeš seznam knih, které jsem napsal a také něco o nich. Klikni na odkaz, aby ses dostal přímo k nim.


Doběhl jsem k mému oblíbenému stromu, je to velký strom s kořeny všude. Vlní se jako vlny oceánu, na kterých jsem kdysi surfoval se sestrou. Možná proto se tady cítím tak volný, možná, že ten strom je má náhrada. A pak ten zvuk čirého potoka. Maličký potůček, který teče přímo do moře. Je to tady jako v pohádce, a co víc, je to tady moje. Stromy se mi klaní, květiny mi leží u nohou. Mraky na obloze pořádají přehlídky. Jsem jako princezna, co to žvaním, princ přece.


Běžel jsem chodbou. Jediné co jsem měl v mysli byly páry bot sprintující za mnou. Neohlédl jsem se, jen jsem utíkal dál. Tak jako jsem vždycky utíkal před vším... 

  • 6.11.17 - #77 Short story 
  • 13.11.17 - #67 Short Story 
  • 24.11.17 - #50 Short Story 
  • 25.11.17 - #39 Short Story

Ahoj, Jsem Lýdie a jsem cestovní průvodkyně, létám letadlem zvaným "Airbus 7y13r" a můj plán cesty bývá letět do jedné země, starat se o své zákazníky a třeba se i spřátelit. V prvním díle mých cest se podíváme do Karibiku s pár mladými lidmi, kteří chtějí poznat svět. Doufám, že si můj příběh užijete tak, jako já svou dovolenou ;) 


Královniny básně Zkus se vcítit do mě, zkus cítit ledovou nicotu, nebo déšť s pověstí smutku, zkus cítit páru v závalech vášně 


Miloval jsem tě, ty jsi mě nenáviděl. Nedokázal jsem to unést, musel jsem to udělat. Nemohl bych bez tebe být.  


Krátká povídka o holce žijící v neobyčejném strachu z velkých prostorů, tedy agorafobii. Již deset let nevykročila ven z domovních dveří. Jediní přátelé jsou pošťačka Lýdie a soused Carson.